text.skipToContent text.skipToNavigation

Logisztikai asszisztenst

A világ egyik vezető fogaskerék szerszámgyártó cége azonnali, vagy megegyezés szerinti munkakezdéssel keres:

Fő feladatai a következők:
  • Vevői megrendelések kezelése (megbízások feldolgozása az SAP-ban)
  • Anyagmozgás követése az SAP-ban
  • Szerszámok csomagolása, szállitmányozása és vámügyintézése
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevői adatbázis kezelése és nyomonkövetése
  • Helyettesítés az adott területeken

Unsere Anforderungen:
  •  Felsőfokú logisztikai, kereskedelmi és/vagy műszaki   végzettség
  •  Ipari értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Export ismeretek
  • Üzleti kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, terhelhető és csapatorientált hozzáállás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Érdekes, változatos és egyéni felelősséget igénylő tevékenységet kinálunk egy újonnan induló motivált csapatban, magas technológiai szintű környezetben.

Ha felkeltettük az érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre: (jacint.besenyei@schnyder.com)

Üdvözlettel:

SCHNYDER Gear Tool Service Europe Kft, 8000 Székesfehérvár, Sóstói Ipari Park, Tel. +36 70 336 2345, Internet: www.schnyder.com.

PDF Download - Inserat

20.10.2017           PDF/180KB

Direktionsassistent/in im Innendienst

Wir sind einer der weltweit führenden Lösungsanbieter im Bereich Verzahnungs-Werkzeuge und suchen per sofort oder nach Vereinbarung eine(n) engagierte(n):

Ihre Hauptaufgaben sind:
  • Erfassen von Kundenbestellungen (Auftragsabwicklung im SAP)
  • Buchen der Warenbewegungen in SAP
  • Verpackung und internationale Spedition unsere Werkzeuge
  • Korrespondenz mit internen und externen Stellen
  • Mutieren und pflegen der Kundenstammdaten
  • Stellvertretungen innerhalb der Abteilung

  • Kaufmännische oder technische Grundausbildung mit kaufm. Weiterbildung
  • Erfahrung im Verkaufsinnendienst in der Industrie
  • Gute Export-Kenntnisse
  • Sehr gute Sprachkenntnisse in Deutsch und Ungarisch
  • Englische Sprachkenntnisse sind von Vorteil
  • Anwenderkenntnisse von MS Office und SAP (SD und MM)
  • Flexibel, teamorientiert und belastbar
  • Kontaktfreudig

Wir bieten Ihnen eine interessante, abwechslungsreiche und eigenverantwortliche Tätigkeit in einem motivierten Team zu fortschrittlichen Arbeitsbedingungen.Sind Sie interessiert?
Dann senden Sie Ihre Bewerbungsunterlagen ausschliesslich per E-Mail (jacint.besenyei@schnyder.com)