JOBS

Pénzügyi és HR Asszisztensi

Pályakezdő vagy és szeretnél tapasztalatot szerezni nemzetközi környezetben? Szeretnéd elsajátítani az SAP használatát és gyakorolni a nyelvet? Szereted, ha a napjaid mozgal-masak? Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Ha így van Téged kere-sünk!

A világ egyik vezető fogaskerék szerszámgyártó cége részére Székesfehérvárra keresünk új munkatársat

Pénzügyi és HR Asszisztensi munkakörbe

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet

  • Folyamatos szakmai kihívások, svájci betanulási lehetőség
  • Fejlett infrastruktúra
  • Támogató szakmai vezetés

Főbb feladataid lesznek:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása szakmai felügyelet mellett
  • Utalások előkészítése
  • Bevallás előkészítésben közreműködés
  • Személyügyi adminisztráció
  • Számlázás – vevői rendelések kezelése

Szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, lehetőleg közgazdasági
  • MS Office ( Word, Excel) felhasználói ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás
Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

 Ha felkeltettük érdeklődésedet kérjük küld meg önéletrajzodat magyar és idegen nyelven a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: judit.simon@schnyder.com

PDF Download - Inserat

07.05.2019           PDF/150KB

Értékesítési asszisztensi

Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív munkavégzés? Esetleg pályakezdő vagy és szeretnél tapasztalatot szerezni nemzetközi környezetben? Szereted, ha a napjaid mozgalmasak ? Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Ha így van Téged keresünk!

A világ egyik vezető fogaskerék szerszámgyártó cége részére Székesfehérvárra keresünk új
munkatársat

Értékesítési asszisztensi munkakörbe

  • Magas technológiai szint
  • Versenyképes jövedelem

  • Vevői adatbázis kezelése és nyomonkövetése
  • Vevői megrendelések, megbízások feldolgozása, kezelése SAP rendszerben
  • Anyagmozgás követése
  • Vevői reklamációk rögzítése
  • Számlázás, fuvarokmányok elkészítése, csomagküldés adminisztráció

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeret

  • Logisztikai, vagy műszaki végzettség
  • Export ismeretek